Наші традиції

У школі-інтернаті проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

конкурс малюнка на асфальті
“МОЯ КРАЇНА-УКРАЇНА”

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт – подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій “Золота осінь”.

ДЕНЬ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТРАВМАТИЗМУ

ОСІННІЙ ВЕСЕЛИЙ ЯРМАРОК

Спортивна програма
«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ»

МІСЯЧНИК ЗДОРОВ’Я
«УСЕ БЕЗ ЗДОРОВ’Я – НІЩО!» конкурс стіннівок

Мовний ранок «БУДУ Я НАВЧАТИСЯ МОВИ ЗОЛОТОЇ» –
конкурс читців

Пізнавально-розважальна програма «АХ, КАПУСТКА»

Свято «ЧУДОТВОРЕЦЬ МИКОЛАЙ»

Наші гості: – декан інституту економіки ринкових відносин Гончаров В.П.;
– представники податкової інспекції Орджонікідзевського району ;
– заступник голови райдержадміністрації Жуков Д.В.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт “Всі зірки – до нас на Новий Рік!”, після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день – настають зимові канікули.

ВИПУСК СТІННІВОК – ДЕРЕВО РОДОВОДУ

У НАШОМУ ДОМІ

ПРОЩАЙ, БУКВАРИКУ!

СВЯТО ІМЕНИННИКА

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
ВІДКРИТИЙ УРОК З ЛОГОРИТМІКИ ТА МУЗИКИ

Підсумки тижня початкових класів
НАГОРОДЖЕННЯ ГРАМОТАМИ ТА ПОДАРУНКАМИ

СВЯТО ЛЮБОВІ

ТИЖДЕНЬ КАЗКИ

23 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ЗАХИСТНИКА ВІТЧИЗНИ

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНЬСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

МАСЛЯНА

Масляна – це останній тиждень перед Великим постом. Головною їжею на Масляну є вареники з сиром і сметаною, але й гречані млинці на маслі або на смальці смажені – теж обрядова їжа в ці дні на Україні. У народі Масляну дуже любили, адже святкування з іграми й піснями тривало цілий тиждень.
На Масляну влаштовували ігри, гойдалки, каруселі, каталися на ковзанах, діти гралися в сніжки. Багато пісень та жартів супроводжували цей тиждень. Останній день Масниці – це прощена неділя. У цей день треба було тричі сказати :”Прости мені”, на що мала бути відповідь : “Хай Бог простить”, тобто людина не брала на себе ролі судді, не мала вирішувати, чи прощати, чи ні.
В неділю здійснювали обрядові дії, пов’язані з проводами зими. Спалювали насаджене на жердину чучело Марени-Зими, на яке нав’язували „наузи” – старі Обреги, що відслужили своє, чи просто ганчір’я з наговором, щоб спалити в полум’ї вогнища все погане і те, що віджило своє.

8 БЕРЕЗНЯ

ТИЖДЕНЬ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

палітурно-картонажна майстерня

швейна майстерня

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він – довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.