План роботи

Вікторина «Улюблені казки»

12 жовтня 2016 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» з метою сприяння розвитку пізнавальних інтересів, кмітливості, уваги, пам’яті, формуванню ціннісного ставлення до книги була проведена вікторина «Улюблені казки». Учня 3-5 класів приймали активну участь, читали вірші, відгадували загадки, співали улюблені дитячі пісні.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

03 жовтня відбулося відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Книга і читання — важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»

Заступник директора з виховної роботи разом з бібліотекарем оголосили мету та план проведення місячника.

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» 5 жовтня відкрилась музична вітальня «Пісні дитинства». Взяли участь майже всі учні молодшої та середньої школи. Звучало дуже багато дитячих пісень та пісні з найвідоміших дитячих мультфільмів та кінофільмів.

В навчальному році бібліотека разом з педагогічним колективом продовжить працювати над темою «Забезпечення формування особистості учня на основі розвитку його пізнавальних можливостей в умовах особистісно-орієнтованого навчання та виховання».

Вся діяльність шкільної бібліотеки має сприяти розвитку особистості:

- розвитку індивідуальності дитини на підставі виявлення її пізнавальних можливостей;

- формуванню інтересів і потреб;

- зберіганню і зміцненню морального і фізичного здоров’я;

- вихованню школяра, як громадянина України;

- формуванню у школярів уміння і бажання навчатися;

- становленню в учнів в межах їх інтелектуальних можливостей системи знань про людину, природу, суспільство, культуру, виробництво, оволодінню способами практичної та пізнавальної діяльності.

Всього читачів: дітей – 107 чол.; співробітників – 69 чол.

Основний бібліотечний фонд художньої та методичної літератури – 12731 екземпляр, а саме:

підручники – 1685;

періодичні видання – 24;

брошури, журнали – 748;

фонд читацького залу – 300.

Для популяризації літератури в шкільній бібліотеці оформлені книжково-ілюстративні виставки:

v «Дитино, знай свої права»;

v «Шукай волю – знайдеш долю»;

v «У граніті, у бронзі, у серцях»;

v «До дня Незалежності України»;

v «Будьмо знайомі – ми новосели»;

v «Конституції України – 18 років»;

v «Мова рідна, слово рідне»;

v «Здоров’я краще всіх рум’ян».

Інформація для завантаження: